Moje služby

Ceník kosmetických služeb

Aqua genomics

90 min./ 1.290

Jedinečná procedura, která okamžitě a dlouhodobě zvlhčuje pokožku a pomáhá vázat vodu v pleti. Podporuje vlastní genom a stimuluje DNA.

V ceně ošetření je úprava a barvení obočí, masáž rukou.

Pure

60 min./ 1.150

Chemický peeling vhodný i pro citlivou a jemnou pleť. Jedinečné kosmetické ošetření kombinuje ideální produkty pro čistou, zářivou, svěží a povzbuzenou pleť. Soušástí procedury jsou kyseliny AHA+BHA+PO, které tvoří peeling, vysoce účinný koncentrát v ampulích, kyselina salycilová, niacinamid a na závěr alginátová slupovací maska, která obsahuje Tea tree olej a listy vrby.

Lift-Intenziv

120 min./ 1.590

Kosmetická procedura, která okamžitě zjemní pokožku. Nejsilnější linie v boji proti stárnutí pleti. Viditelně vyhlazuje vrásky a redukuje příznaky povolené pleti.

V ceně ošetření je úprava a barvení obočí, relaxační masáž. 

Kianty

120 min./ 1.490

Kianty ošetření pro omlazení, zpevnění a vyhlazení pleti. Tato řada využívá potenciálu kmenových buněk z vinné révy a oleje ze semínek hroznů a dalších účinných látek. Tato kombinace účinných látek omlazuje a regeneruje buňky a tím oddaluje proces stárnutí pleti. Výsledkem je pleť vyhlazená a bez vrásek. Redukuje hluboké vrásky, rozjasňuje a zpevňuje pleť.

V ceně ošetření je úprava a barvení obočí, zábal rukou.

HA50X

120 min./ 1.490

Ošetření pleti s kyselinou hyaluronovou, až 50x silnější. Ideální řada pro výplň a konturing tváře.Hloubková hydratace pleti. Podporuje tvorbu kolagenu a elastinu, zpevňuje a vyhlazuje.

V ceně ošetření je úprava a barvení obočí, zábal rukou.

Lab Biotics

90 min./ 1.490

Profesionální ošetření s pre a probiotiky, pomáhá regulovat a harmonizovat, obnovuje vlastní buněčné procesy, posiluje přirozenou bariéru, zabraňuje předčasnému stárnutí pleti , revitalizuje, hydratuje a zklidňuje pleť. 

Chrání vlastní mikrobiom a tím je pleť maximálně chráněná a zdravá. Výsledkem po ošetření je pleť hydratovaná, obnovená a chráněná.

V ceně ošetření je úprava a barvení obočí a zábal na ruce.

TEEN

60 min./ 990

Jedná se o krátké ale velice efektivní ošetření, se speciálním důrazem na léčbu! Harmonizuje pleť, redukuje zapálená místa a nečistoty. Velice vhodné pro mladou problémovou pleť se sklony k akné a mastnému lesku. Závěrečná maska Glyco s kyselinou glykolovou.

For Men

60 min./ 1.100

Tato osvěžující, efektivní procedura je jako skok do chladivé, průzračné pramenité vody. Lechtivě chladivý pocit a čisté osvěžení dává pleti revitalizující, svěží vzhled. Pro každý typ pleti – osvěžující, chladivé, příjemné pánské ošetření. 

White

120 min./ 1.490

Profesionální bělící ošetření pro pleť s hyperpigmentací, pleť unavenou a bez jasu. Maximální a bezpečná intenzita vitamínu C zaručuje okamžité výsledky. Pleť je sjednocená, rozjasněná a bez pigmentů.

V ceně je úprava a barvení obočí, masáž rukou.

VEGA nanomikrojehličkování - mezoterapie

1.950 - 2790

Ošetření pomocí mikronanojehel, nechirurgický, ale účinný zákrok.

  • celý obličej a krk s 2%kyselinou hylaurovovou včetně krému na domácí použití – 90min. / 2590.-
  • refresh rtů s 2%kyselinou hyaluronovou – 60min. / 1.950.-

Depilace cukrovou pastou

Brazilská depilace intimních partií

900,-Kč

Lýtka / stehna / ruce

450,-Kč

Podpaží

350,-Kč

Obočí

100,-Kč

Horní ret

100 - 150,-Kč

Tváře

150,-Kč

Muži záda

1.100,-Kč

Ceník platný od 1.1.2023

=

Chcete se rovnou objednat?